Sen asi každej dobrej gazdinky. Mať v kúpeľni alebo WC príjemnú vôňu a pritom nevenovať záchodu viac času ako samej sebe. Koľko ľudí, toľko chutí. Niekto použite všelijaké prípravky z drogérie, iný siahne po sofistikovanejšom riešení …

Pokiaľ ste už štastní majitelia novej kúpeľne či wc, je väčšia pravdepodobnosť, že budete riešiť čerstvý vzduch v záchode už “len” prípravkami z drogérie. Ak vám ovšem kúpeľňu nenavrhoval človek, ktorý svojej práci rozumie, pozná dobre problematiku a priestor navrhoval komplexnejšie. Čítajte ďalej …

Ak však práve stojíte pred rekonštrukciou svojej novej kúpeľne, máte v rukách silné páky. Myslite už na začiatku na to, ako dosiahnuť čerstvý vzduch vo WC miestnosti. Vyberte správnu misu, odsávajte vzduch z miestnosti alebo použite tento podomietkový modul (v prípade, že sa rozhodnete pre závesné wc).

My sa dnes budeme venovať praktickej vychytávke podomietkového modulu KOLO Technik GT. Ten v najnovšej verzii ponúka osviežovač vzduchu, tzv. Smart Fresh systém. Je to vstavaný mechanizmus v samotnom podomietkovom module, do ktorého jednoduchým spôsobom cez tlačítko vložíte voňavé dezinfekčné tyčinky, ktoré následne pri každom spláchnutí uvoľňujú vôňu do misy. Balenie obsahuje 5 tyčiniek. Tie vám zväčša vydržia 1 mesiac pri 4. člennej rodine.

Ak už tento systém Smart fresh vo svojom podomietkovom module KOLO Technic GT máte, náhradné tyčinky si môžete zakúpiť TU. Ak ho nemáte, objednať si ho môžete TU a následne vložiť cez tlačítko do modulu.

smart-fresh-02


Ak už máte tento systém doma a neviete ako vložiť tyčinku, tu je návod

Na záver treba povedať, že samotné tyčinky nemusia vyriešiť problém s nepekným zápachom vo WC. Ak sa nesprávne navrhne miestnosť a použijú sa nekvalitné zariaďovacie predmety, vonnými tyčinkami už len hasíte dôsledky. A to zväčša nepostačí. Pokúste sa predísť príčine. Neriešte kúpeľňu HURÁ systémom – zapnem vlečku za auto a obehám 20 obchodov s najlepšími akciami. Dodajte tomu trochu logiky. Myslite na výber vhodnej misy, pretože tie kvalitné majú oglazúrovaný odpad  a neprenášajú tak zápach do priestoru (oproti tým za 19 eur v obchodných reťazcoch), použite ventilátor, napr. ten od Švajčiarskej fy. ZEHNDER. Ten odsáva pachy i vlhkosť atď. atď. Alebo to ponechajte na človeka, ktorý tomu rozumie a myslí za vás aj na posledné detaili. Za tých pár EUR to rozhodne stojí.

ZAUJAL VÁS TENTO VÝROBOK ?
  • ( - 0 Hlasov )
  • ( - 5 Hlasov )

Zobrazenie webu: 524 krát

Share This

ODBER NOVÝCH ČLÁNKOV

Pripojte sa do nášho e-mailového zoznamu a nezmeškajte už zaujímavé informácie zo sveta kúpeľní. Ako poďakovanie Vám pošleme zľavový kupón 3%, ktorý môžete použiť v našom Eshope.

ÚSPEŠNE STE SA PRIPOJILI DO NÁŠHO ZOZNAMU

0
Nákupný košík