TVORBA WEBSTRÁNOK

TVORBA WEBSTRÁNOK

SLUŽBY

ZÁKLADNÉ SLUŽBY

NASLEDOVNÉ 2 SLUŽBY POTREBUJETE PRE ÚPLNÉ A FUNKČNÉ SKOMPLETIZOVANIE VÁŠHO WEBU , BEZ KTORÝCH NIEJE MOŽNÉ HO “ROZCHODIŤ”. MY VÁM S TÝM POMôŽEME.

DOMÉNA

PREVERÍME DOSTUPNOSŤ VAŠEJ NOVEJ DOMÉNY. AK JE VOĽNÁ, ZAREGISTRUJEME JU NA VÁS V TVARE WWW.VASWEB.SK.

WEBHOSTING

JE TO ÚLOŽNÝ PRIESTOR NA SERVERI, DO KTORÉHO ULOŽÍME VŠETKY SÚBORY VAŠEJ NOVEJ WEBSTRÁNKY. V ZÁVISLOSTI OD TYPU VÁŠHO WEBU BUDETE POTREBOVAŤ BUĎ MENEJ ALEBO VIAC ÚLOŽNÉHO PRIESTORU. TYP WEBHOSTINGU VÁM POMôŽEME NADIMENZOVAŤ ČO NAJPRESNEJŠIE NA VÁŠ WEB.

E-MAIL

ZRIADIME VÁM POTREBNÝ POČET EMAILOVÝCH ADRIES V TVARE AAA@VASWEB.SK, BBB@VASWEB.SK ATĎ … V SÚLADE S WEBHOSTINGOVÝM BALÍKOM, KTORÝ BUDE NAJVHODNEJŠÍ PRE VÁŠ WEB.

DOPLNKOVÉ SLUŽBY

STE ZVEDAVÍ ČO SA NA VAŠICH STRÁNKACH DEJE ? TAKÉTO ŠTATISTIKY VÁM PRIPRAVÍME

  • CELKOVÁ NÁVŠTEVNOSŤ JEDNOTLIVÝCH PODSTRÁNOK
  • PRIEMERNÝ ČAS STRÁVENÝ NA TÝCHTO PODSTRÁNKACH
  • MESTO Z KTORÉHO SA NA STRÁNKU PRISTUPUJE
  • POČET NOVÝCH A VRACAJÚCICH SA NÁVŠTEVNÍKOV
  • WEBSTRÁNKY Z KTORÝCH SA PRISTUPUJE KU VÁM
  • POHLAVIE A VEK NÁVŠTEVNÍKOV
  • ČO SA NA VAŠICH STRÁNKACH ROBÍ (NAPR. SÚBORY, KATALÓGY KTORÉ SA SŤAHUJÚ OD VÁS)
  • ZARIADENIE Z KTORÉHO NÁVŠTEVNÍCI PREZERAJÚ VÁŠ WEB (PC, MOBIL, TABLET), KONKRÉTNA ZNAČKA ČI OPERAČNÝ SYSTÉM
  • PERCENTUÁLNA MIERA OKAMŽITÝCH ODCHODOV Z VÁŠHO WEBU

ĎALŠIE UŽITOČNÉ SLUŽBY

TIETO SLUŽBY NÁJDETE DNES VO VŠETKÝCH MODERNÝCH WEBOCH. POMôŽU VÁM ZVÝŠIŤ POČET NÁVŠTEVNÍKOV A TÝM AJ ZISKY Z IMPLEMENTOVANÉHO ESHOPU

RESPONZÍVNY OBSAH

ASI 50% NÁVŠTEVNÍKOV PREHLIADA DNES WEBSTRÁNKY CEZ MOBILNÉ TELEFÓNY A TABLETY. CELÝ OBSAH WEBSTRÁNOK OPTIMALIZUJEME PRE TIETO ZARIADENIA, ABY SA PREHLIADAL POHODLNE PALCOM JEDNEJ RUKY. TEXTY, OBRÁZKY, MENU, FIREMNÉ LOGÁ, SAMOTNÉ ROZVRHNUTIE, ESHOP. TO VŠETKO SA BUDE PEKNE ZOBRAZOVAŤ NA SMART MOBILOCH. AK TOMU V PRAXI TAK NIEJE, NÁVŠTEVNÍCI Z VÁŠHO WEBU ODÍDU A TO VEĽMI RÝCHLO.

SEO

SEO JE OPTIMALIZÁCIA CELÉHO WEBU TAK, ABY SA VAŠA STRÁNKA ZOBRAZOVALA NA ČO NAJVYŠŠÍCH POZÍCIACH VO VYHĽADÁVAČI GOOGLE. JE TO MRAVENČIA PRÁCA S TEXTOM, VÝBEROM SPRÁVNYCH SLOV, ÚPRAVY FOTIEK, ICH POMENOVANIE, REDUKCIA VEĽKOSTI, OPTIMALIZÁCIA RÝCHLOSTI NAČÍTANIA WEBU A OMNOHO VIAC … INÝMI SLOVAMI, BUĎ SA VYŠPERKUJE SEO ALEBO SA POUŽIJE PLATENÁ REKLAMA GOOGLE PRE ZLEPŠENIE POZÍCIE.

SOCIÁLNE SIETE

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH (PREDOVŠETKÝM NA FACEBOOKU) JE DNES VäČŠINA VAŠICH POTENCIONÁLNYCH ZÁKAZNÍKOV. IMPLEMENTUJEME DO VÁŠHO WEBU PREPOJENIE NA TIETO SIETE. NÁVŠTEVNÍCI TAK MôŽU JEDNODUCHO ZDIEĽAŤ VÁŠ OBSAH MEDZI ĎALŠÍCH A ĎALŠÍCH ĽUDÍ.

MALÉ ALE POTEŠÍ

FAVICON JE MALÁ IKONKA S VAŠIM FIREMNÝM LOGOM, KTORÁ NÁVŠTEVNÍKOVI POMÁHA LEPŠIE SA ZORIENTOVAŤ V MNOŽSTVE OTVORENÝCH KARIET (WEBSTRÁNOK) VO SVOJOM INTERNETOVOM PREHLIADAČI.

Zobrazenie webu: 104 krát

Created by PROFI DIZAJN

Share This

0
Nákupný košík