TVORBA WEBSTRÁNOK

TVORBA WEBSTRÁNOK

CENNÍK

PRESNÚ CENU VÁŠHO BUDÚCEHO WEBU TU BOHUŽIAĽ NENÁJDETE. PROCES TVORBY WEBU NIEJE PRI KAŽDEJ WEBSTRÁNKE ROVNAKÝ. VSTUPUJE DO NEHO VIACERO PREMENNÝCH, KTORÉ CENU OVPLYVŇUJÚ, NAPR:

e
  • CELKOVÝ DIZAJN (ŠTRUKTÚRA WEBU, POČET PODSTRÁNOK)
  • POTREBA EDITÁCIE GRAFIKY (ÚPRAVA FOTIEK, VIDEÍ, TEXTOV, TVORBA FIREMNÉHO LOGA)
  • MNOŽSTVO VKLADANÝCH INFORMÁCII DO JEDNOTLIVÝCH PODSTRÁNOK
  • SEO OPTIMALIZÁCIA PRE VYHĽADÁVAČE GOOGLE
  • DOPLNKOVÉ FUNKCIE WEBU (ZBER EMAILOV PRE EMAILOVÝ MARKETING), PREPOJENIE NA SOCIÁLNE SIETE, MOŽNOSŤ PÍSANIA ČLÁNKOV + KOMENTÁRE ČITATEĽOV
  • PODROBNÉ ŠTATISTIKY NÁVŠTEVNOSTI
  • ESHOP (POČET PRODUKTOV A KVALITA DODANÝCH INFORMÁCIÍ A FOTOGRAFIÍ PRODUKTOV, POROVNÁVANIE PRODUKTOV, FUNKCIA OPÝTAŤ SA NA PRODUKT)

NERADI BY SME VÁM ZAMOTALI HLAVU 50 POLOŽKOVÝM CENNÍKOM, Z KTORÉHO SI CENU VYSKLADÁTE PRÁVE PRE SVOJ WEB.

OPÍŠTE NÁM VAŠU PREDSTAVU NOVEJ WEBSTRÁNKY. Z AKEJ OBLASTI BUDE ? MALA BY OBSAHOVAŤ ESHOP ? AK ÁNO KOĽKO BUDE MAŤ POLOŽIEK ? DODÁTE NÁM PRECÍZNY ZOZNAM PRODUKTOV AJ S OBRÁZKAMI, ALEBO TO NECHÁTE NA NÁS ?, POTREBUJETE PREPOJENIE NA SOCIÁLNE SIETE ? RADI BY STE DOSTÁVALI MESAČNÉ REPORTY NÁVŠTEV ? AŽ KEĎ VIEME NA ČOM BUDEME PRACOVAŤ, SME SCHOPNÍ STANOVIŤ VÁM PRESNÚ CENU.

CENNÍK ZÁKLADNÝCH SLUŽIEB

PRVÉ 2 SLUŽBY POTREBUJETE PRE ÚPLNÉ A FUNKČNÉ SKOMPLETIZOVANIE VÁŠHO WEBU , BEZ KTORÝCH NIEJE MOŽNÉ HO „ROZCHODIŤ“. MY VÁM S TÝM POMôŽEME.

DOMÉNA

PREVERÍME DOSTUPNOSŤ VAŠEJ DOMÉNY. AK JE VOĽNÁ, ZAREGISTRUJEME JU NA VÁS. POMôŽEME VÁM S VÝBEROM JEJ NÁZVU TAK, ABY BOL V SÚLADE S VAŠIM ZAMERANÍM. I SPRÁVNY NÁZOV MôŽE ZLEPŠIŤ POZÍCIU VO VYHĽADÁVAČOCH.

WEBHOSTING

JE TO ÚLOŽNÝ PRIESTOR NA SERVERI, DO KTORÉHO ULOŽÍME VŠETKY SÚBORY VAŠEJ NOVEJ WEBSTRÁNKY. V ZÁVISLOSTI OD TYPU VÁŠHO WEBU BUDETE POTREBOVAŤ BUĎ MENEJ ALEBO VIAC ÚLOŽNÉHO PRIESTORU. TYP WEBHOSTINGU VÁM POMôŽEME NADIMENZOVAŤ ČO NAJPRESNEJŠIE NA VÁŠ WEB.

E-MAIL

ZRIADIME VÁM POTREBNÝ POČET EMAILOVÝCH ADRIES V TVARE AAA@VASWEB.SK, BBB@VASWEB.SK ATĎ … V SÚLADE S WEBHOSTINGOVÝM BALÍKOM, KTORÝ BUDE NAJVHODNEJŠÍ PRE VÁŠ WEB.

CENNÍK DOPLNKOVÝCH SLUŽIEB

TIETO SLUŽBY NÁJDETE DNES VO VŠETKÝCH MODERNÝCH WEBOCH. POMôŽU VÁM ZVÝŠIŤ POČET NÁVŠTEVNÍKOV A TÝM AJ ZISKY Z IMPLEMENTOVANÉHO ESHOPU

RESPONZÍVNY DIZAJN

DOBA POKROČILA A DNES ASI 50% NÁVŠTEVNÍKOV PREHLIADA WEBSTRÁNKY CEZ MOBILNÉ TELEFÓNY A TABLETY. MY TO DOBRE VIEME A PRETO SA SNAŽÍME SVOJIM KLIENTOM VYCHÁDZAŤ V ÚSTRETY. OD DECEMBRA 2016 PRETO VŠETKY NAŠE NOVÉ WEBSTRÁNKY STAVIAME S RESPONZÍVNYM DIZAJNOM ZDARMA. POHODLNÉ PREZERANIE WEBU JE TOTIŽ PRVÝM KROKOM K TOMU, ABY NA VAŠICH STRÁNKACH NÁVŠTEVNÍK OSTAL.

SEO

SEO JE MRAVENČIA PRÁCA S TEXTOM, VÝBEROM SPRÁVNYCH SLOV, ÚPRAVY FOTIEK, ICH POMENOVANIE, REDUKCIA VEĽKOSTI, OPTIMALIZÁCIA RÝCHLOSTI NAČÍTANIA WEBU A OMNOHO VIAC … KAŽDÝ WEB VYŽADUJE INÚ ČASOVÚ NÁROČNOSŤ PRETO SA CENA NEDÁ NASTAVIŤ UNIVERZÁLNE. AŽ KEĎ BUDEME VEDIEŤ VŠETKO O BUDÚCOM WEBE, STANOVÍME VÁM PRESNÚ CENU. OPÍŠTE NÁM PREDSTAVU NOVÉHO WEBU.

SOCIÁLNE SIETE

S PREPOJENÍM NA SOCIÁLNE SIETE SA VÁŠ WEB STANE AUTONOMNEJŠÍM. ĽUDIA BUDÚ MAŤ MOŽNOSŤ ZDIEĽAŤ VÁŠ OBSAH (TEXTY, ČLÁNKY, FOTKY, VIDEÁ …) MEDZI OSTATNÝCH, VAŠICH POTENCIONÁLNYCH KLIENTOV. AK EŠTE NEMÁTE ÚČET NA SOCIÁLNEJ SIETI, POMôŽEME VÁM HO ZRIADIŤ. PREPOJÍME CELÝ OBSAH VÁŠHO WEBU ZO SVETOM.

FAVICON

… JE MALÁ IKONKA S VAŠIM FIREMNÝM LOGOM, KTORÁ NÁVŠTEVNÍKOVI POMÁHA LEPŠIE SA ZORIENTOVAŤ V MNOŽSTVE OTVORENÝCH KARIET (WEBSTRÁNOK) VO SVOJOM INTERNETOVOM PREHLIADAČI.

Zobrazenie webu: 152 krát

Created by PROFI DIZAJN

Share This

0
Nákupný košík