Naša najnovšia kúpeľňa sa nesie v duchu vintage štýlu.

Pôvodná dispozícia kúpeľne (keďže sa jedná o rekonštrukciu) bola tvorená dvomi miestnosťami, zvlášť WC a kúpeľňa. Majiteľka domu si priala zväčšiť a presvetliť celý priestor, preto sme volili toto finálne riešenie, teda jednu miestnosť.

Použili sme formát obkladu 30 x 60 cm. Prevedenie obkladu je satinové, matné, bez akejkoľvek kresby, okrem dekorácie vlnky. Tie sú v lesklom vyhotovení a nádherne odrážajú dopadajúce svetlo z okna pri sprchovom kúte. Odtieň béžového obkladu a dekorácie vlniek sú totožné, pekne splynú v jednu plochu. Podarilo sa tak zvýrazniť zónu vody, teda sprchového kúta a umývadla.

Vodovodnú batériu v sprchovom kúte sme zvolili od fy. HANSGROHE, výborná voľba pokiaľ požadujete špičkovú kvalitu a ste ochotní zainvestovať prijateľnú čiastku. Jedná sa o termostatickú batériu. Jednoduchá na ovládanie, úsporná regulácia vody, pohodlné splachovanie – tak by sa v skratke dala opísať. Batériu v umývadle sme použili od španielskej fy. TRES, opäť skvelá voľba s keramickou kartušou za ešte priaznivejšiu cenu. Retro štýl sa nám podarilo dosiahnuť výberom kúpeľňového nábytku fy. KERAMAG, sériou CASINI. Parádnu prácu odvedie aj wc s bidetom od fy. KOLO, séria STYLE s unikátnym oplachovým systémom rimfree. Oceníte tak vynikajúce splachovanie misy, pri ktorom prakticky nepoužijete wc kefu, jednoducho nebude nutná. Nieje to však len o mise. Za veľa môže aj podomietkový modul KOLO GT, ktorý optimálne dávkuje vodu do misy. Nesmieme zabudnúť spomenúť radiátor od švajčiarskej fy. TRES. Čisté línie, prepracovaná vnútorná cirkulácia vody (každé rebro dokonale vyhrieva), prepracovaná povrchová úprava v chrómovom, bielom resp. RAL farebnom vyhotovení. Skombinujte tento radiátor s termostatickou elektrickou vykurovacou tyčou a získate tak programovateľný systém, ktorý sa postará teplo vo vašej kúpeľni bez vášho zásahu.

Celkový dojem luxusnej kúpeľne dotvára i sprchový kút zn. KOLO, série NEXT – bezrámový chrómový kút 120 x 80 cm s bezpečnostným sklom. Sprchovým žľabom s nerezovým roštom sa nám podarilo zvýrazniť elegantný dizajn celej sprchovej zóny.

 

 

 

 

AKÝ ŠTÝL KÚPEĽNE SA VÁM PÁČI ?
  • ( - 0 Hlasov )
  • ( - 0 Hlasov )
  • ( - 2 Hlasov )

Zobrazenie webu: 844 krát

Share This

ODBER NOVÝCH ČLÁNKOV

Pripojte sa do nášho e-mailového zoznamu a nezmeškajte už zaujímavé informácie zo sveta kúpeľní. Ako poďakovanie Vám pošleme zľavový kupón 3%, ktorý môžete použiť v našom Eshope.

ÚSPEŠNE STE SA PRIPOJILI DO NÁŠHO ZOZNAMU

0
Nákupný košík