Tichý ventilátor do kúpeľne

Tichý ventilátor do kúpeľne

Prerábate kúpeľňu a neviete čo s vlhkým vzduchom v miestnosti po kúpeli ? Odsať ho preč je skvelý nápad. Znížite tým pravdepodobnosť vzniku plesní. Máme pre vás skvelý tip na TICHÝ VENTILÁTOR DO KÚPEĽNE, ktorý nezobudí vašu ratolesť v postielke.

(viac…)

Revízne dvierka do stupačky

Revízne dvierka do stupačky

Rekonštruujete kúpeľňu a neviete si dať rady so zadnou stenou stupačky ? Použiť radšej obyčajné plastové dvierka ? Ťažkú sadrokartónovú platňu uchytenú na magnetoch ? Alebo skôr plastovú zaťahovaciu roletu ? Máme pre vás chytrejšie, veľmi elegantné riešenie …

(viac…)

Voňavá kúpeľňa – Smart fresh

Voňavá kúpeľňa – Smart fresh

Sen asi každej dobrej gazdinky. Mať v kúpeľni alebo WC príjemnú vôňu a pritom nevenovať záchodu viac času ako samej sebe. Koľko ľudí, toľko chutí. Niekto použite všelijaké prípravky z drogérie, iný siahne po sofistikovanejšom riešení …

(viac…)

Ako správne vybrať umývadlo

Ako správne vybrať umývadlo

Asi väčšina z vás, ktorá už má rekonštrukciu kúpeľňu za sebou mi dá za pravdu, že výber materiálov pri dnešných možnostiach je poriadny oriešok. Je cena či dizajn naozaj to, čo by malo mať pri rozhodovaní prioritu ? Funkčnosť a praktickosť sú vlastnosti, na ktoré sa často zabúda. Dnes si povieme na čo sa zamerať pri výbere umývadla, aby ste pri každodennom používaní mali z neho potešenie.

(viac…)

Pekná kúpeľňa ? Zabrúste obklady do JOLLY hrany

Pekná kúpeľňa ? Zabrúste obklady do JOLLY hrany

Doba pokročila aj v realizáciách kúpeľní a to, čo kedysi bola len vzdialená méta je dnes celkom normálna realita. Ovšem nie pre každého 🙁 . Čo to vlastne tá JOLLY hrana je ? A prečo je dobré byť jej šťastným majiteľom ? Jednoduchá odpoveď : pretože na dizajne záleží ! Čítajte ďalej, dozviete sa zaujímavé informácie …

(viac…)

Naše nové kúpeľne – seriál … (03)

Naše nové kúpeľne – seriál … (03)

Tí z vás, ktorí uvažujete o prestavbe bytového jadra, mali by ste spozornieť. Táto kúpeľňa je výsledkom rekonštrukcie 3. izbového bytu s klasickým bytovým umakartovým jadrom. Dispozícia v týchto jadrách je vo veľkej miere daná umiestnením stupačky. A o d nej sa potom odvíjame pri umiestňovaní zariaďovacích predmetov ktoré súvisia s vodou (umývadlo, vaňa, sprchový kút), obzvlášť tých, ktoré potrebujú dopojenie odpadu (wc). Áno, aj vaňa či kút majú odpad, ovšem podstatne tenší. Ten sa dá zasekať do steny. 15 cm rúru od wc už zasekáme veľmi ťažko.

(viac…)

Montáž závesného WC

Montáž závesného WC

Ak ste sa rozhodli pre závesné prevedenie WC a vybrali ste si svoju vysnívanú misu, majte na pamäti, že nesprávnym výberom podomietkového modulu, na ktorý wc zavesíte, si narobíte poriadne vrásky na čele. Každý výrobca totiž vyrába viacej, konštrukčne odlišných prevedení modulov, podľa typu zadnej steny, na ktorú sa uchytí. Nie každý sa vám môže hodiť.

(viac…)

Vyberáme WC – kombi alebo závesné ?

Vyberáme WC – kombi alebo závesné ?

Aké wc ? Kúpiť radšej kombi (stojace) alebo závesné ? Aký je cenový rozdiel týchto dvoch typov ? A čo montáž ? Bude sa dať u mňa závesné wc nainštalovať ? Čo všetko k tomu potrebujem ? Ako vôbec splachuje ? Hľadáte odpoveď na tieto otázky ? Čítajte ďalej, všetko sa dozviete.

(viac…)

Ako správne vybrať WC

Ako správne vybrať WC

Poviete si … je to len obyčajný záchod. Čo sa už tam dá pri výbere pokaziť ? Budete sa diviť koľko drobností sa dá pri zlom výbere zanedbať a akú vysokú daň za to zaplatíte. Na konci článku sa dozviete že kúpiť si wc misu z nákupného centra za 20 eur sú absolútne vyhodené peniaze.

(viac…)

Naše nové kúpeľne – seriál … (02)

Naše nové kúpeľne – seriál … (02)

V minulej časti sme sa venovali detskej kúpeľni v 5 izbovom byte v Banskej Bystrici. V tejto časti seriálu si ukážeme sľúbenú rodičovskú kúpeľňu. Aj tu bolo treba vymyslieť pár technických vecí, aby nakoniec kúpeľňa vypadala štýlovo, moderne, aby bolo všetko čo spolu súvisí po ruke a mysleli sme pri tom aj na majstrov. Aby to, čo navrhneme bolo aj technicky možné urobiť. Tak sa poďme na to pozrieť …

(viac…)

Share This

0
Nákupný košík