Pôvabné kúpeľne

Pôvabné kúpeľne

TICHÝ VENTILÁTOR DO KÚPEĽNE

TICHÝ VENTILÁTOR DO KÚPEĽNE

JEDINEČNÁ ELEGANCIA A ŠTÝL

  • VEĽMI TICHÝ CHOD PRI ODSÁVANÍ

VENTILÁTORY ZEHNDER SÚ CHARAKTERISTICKÉ AŽ O 70 % NIŽŠÍM HLUKOM AKO OSTATNÉ AXIÁLNE VENTILÁTORY

  • POUŽITIE NA STENE I V STROPE

VŠETKY VENTILÁTORY ZEHNDER MAJÚ AXIÁLNE ULOŽENIE LOŽÍSK. MôŽETE ICH TEDA POUŽIŤ AJ PRI NÁROČNEJŠEJ INŠTALÁCII – DO STROPU, KDE PôSOBIA PRI CHODE VENTILÁTORA INAK SILY. PRI POUŽITÍ VENTILÁTORA DO STROPU BEZ AXIÁLNEHO ULOŽENIA LOŽÍSK, VÝRAZNE ZNIŽUJETE JEHO ŽIVOTNOSŤ

  • DOPLNKOVÉ FUNKCIE

DOJAZD VENTILÁTORA (ČASOVAČ), SNÍMAČ VLHKOSTI, AUTONÓMNA ELEKTRONIKA. VĎAKA NÍM BUDE ODVETRÁVANIE JEDNODUCHŠIE A BEZ STAROSTÍ

3 KONŠTRUKČNÉ/DIZAJNOVÉ TYPY

ZEHNDER SILENT

ZÁKLADNÁ MODELOVÁ RADA VENTILÁTOROV. VYZNAČUJÚ SA NÍZKOU ÚROVŇOU HLUKU A VYSOKÝM VÝKONOM ODSÁVANIA. VYRÁBAJÚ SA S PRIEMEROM ODSÁVANEJ RÚRY 100 MM. NA VÝBER SÚ 3 DRUHY OVLÁDANIA.  PRE ZVÝRAZNENIE DIZAJNU JE MOŽNE POUŽIŤ DEKORATÍVNE KRYTKY.

ZEHNDER SAMIKA

VENTILÁTORY S NAJNOVŠOU TECHNOLÓGIOU SMART, KTORÁ MONITORUJE OKOLIE A ZARUČUJE CHOD VENTILÁTORA LEN V PRÍPADE POTREBY. MOŽNOSŤ VOĽBY SO 6 RÝCHLOSTÍ. VYRÁBAJÚ SA S PRIEMEROM ODSÁVANEJ RÚRY 100 MM. NA VÝBER SÚ 2 DRUHY OVLÁDANIA.

ZEHNDER ZCV2

NAJVÝKONNEJŠÍ A PRITOM NAJEKONOMICKEJŠÍ VENTILÁTOR. NOVÝ INTELIGENTNÝ SPôSOB OVLÁDANIA “HumidiSMART” SNÍMA A REGULUJE PODĽA AKTUÁLNEJ VLHKOSTI, “TimerSMART” REGULUJE DĹŽKU DOBEHU PODĽA DĹŽKY PREVÁDZKY. VYRÁBA SA S PRIEMEROM ODSÁVANEJ RÚRY 100 MM. HLUČNOSŤ LEN 10 dB, PRÍKON OD 1,1 WATT. PATENTOVANÝ “Twist-Lock” – JEDNODUCHÝM POOTOČENÍM KRYTU MÁTE PRÍSTUP K DOTYKOVÉMU DISPLEJU PRE PRVOTNÉ NASTAVENIE.

ZÍSKAJ LEPŠIU CENU ...

MÁŠ KUPÓN ?

POUŽI HO PRI NÁKUPE !!

Created by PROFI DIZAJN

Share This

ODBER NOVÝCH ČLÁNKOV

Pripojte sa do nášho e-mailového zoznamu a nezmeškajte už zaujímavé informácie zo sveta kúpeľní. Ako poďakovanie Vám pošleme zľavový kupón 3%, ktorý môžete použiť v našom Eshope.

ÚSPEŠNE STE SA PRIPOJILI DO NÁŠHO ZOZNAMU

0
Nákupný košík